Reference - StreamHosting.cz

Polski   Česky   English
O nás

Reference

Zimní olympiáda ve Vancouveru

Pro zahraniční televizní společnost jsme po dobu olympiády zajistili pomocí služby StreamCDN odbavení několika televizních kanálů, každý v několika kvalitách. Jelikož podrobné informace o akci jsou předmětem obchodního tajemství, můžeme pouze prozradit některé dosažené hodnoty:

  • maximální počet souběžných diváků (kteří přenos sledovali v jednu chvíli): téměř 30.000
  • celkem poskytnuto videí: 1,3 mil.
  • nejvyšší celkový datový přenos v jednom dni: 8 TB
  • celkem přeneseno: 53 TB
  • celkem strávili diváci za 18 dní olympiády sledováním přenosů téměř 600 tisíc hodin, tj. 25 tis. dní, tj. 70 let

Festival Jeden svět - Člověk v tísni

"Se službou společnosti Streamhosting jsme byli v průběhu festivalu Jeden svět velice spokojeni. Tato služba nám velmi zjednodušila práci a ušetřila podstatnou část nákladů. Poskytovatelé byli schopni rychle a pružně reagovat na naše dotazy a požadavky a spolupráce s nimi byla pro nás velmi přínosná. S největší pravděpodobností budeme v naší spolupráci pokračovat i v příštím roce." Tomáš Johanovský

Mistrovství Evropy v plážovém tenise - Leontynka.cz

Pro televizní a PR agenturu Leontynka.cz jsme v prosinci 2010 realizovali mistrovství Evropy v plážovém tenise. David Vozdecký z Leontynka.cz akci popisuje takto: "Zajistili jsme tři HDTV kamery "stříhané" tricasterem. Ruchová zvuková stopa ze sportovní haly v Praze byla doplněna moderovaným komentářem z Bermud (zde jsme využili přenos pomocí Skype). Během mnohahodinové akce nedošlo k žádnému výpadku zvuku ani obrazu a diváci si tak mohli po celém světě vychutnat live přenos netradičního sportovního zážitku."

Citrix

Pro společnost Citrix jsme v říjnu 2009 streamovali přímý přenos z Varšavy, z konference Citrix Virtualization Conference 09. Klient akci hodnotí takto: "Určitě jsem vysoce ocenil profesionalitu a přístup váš a vašeho týmu ke zpracování zakázky, kreativitu při přípravě stránek pro sledování živého přenosu z konference i pro zpřístupnění záznamu jednotlivých přednášek a širokou nabídku řešení našich požadavků."

Kontaktní osoba: Ondřej Marek, ondrej.marek(zavináč)eu.citrix.com

Microsoft

Pro společnost Microsoft jsme v září 2009 zajistili kompletní realizaci online chatu, který byl vysílán na serveru www.root.cz. Diváci kladli pomocí Facebooku chatu své dotazy a pozvaný host Microsoftu na dotazy odpovídal.

Kontaktní osoba: Dalibor Kačmář, dalibor.kacmar@microsoft.com

Skype

Pro společnost Skype jsme v dubnu 2009 streamovali konferenci v rámci českého předsednictví EU s názvem Future Europe: Modern Communications for Everyone. Zvláštností této akce bylo použití dvou enkodérů na dvou nezávislých internetových připojeních pro případ výpadku jednoho z nich. Philippe Bernard ze Skype to komentuje: "Tato konference byla pro nás velmi důležitá a společnost streamhosting.cz splnila v perfektní kvalitě celý živý přenos."

Kontaktní osoba: Philippe Bernard, philippe.bernard(zavináč)skype.net

OgilvyInteractive

Pro OgilvyInteractive jsme streamovali již druhou konferenci, tentokrát s názvem "Jak vytěžit internet pro neziskové organizace".
Záznam akce je k dispozici na www.konference-internet.cz.

Kontaktní osoba: Tomáš Jindříšek, jindrisek(zavináč)ogilvyinteractive.cz


CZ.NIC z.s.p.o.

Zajistili jsme live streaming konference IT09 ve formátech Windows Media a Flash. Na přání zákazníka jsme na této akci úspěšně vyzkoušeli streamování protokolem IPv6. Anna Filínová z CZ.NIC k tomu dodává: "Byli jsme velmi spokojeni, akce se vydařila. Děkujeme za spolupráci."
Záznam konference naleznete na www.nic.cz/it09.

Kontaktní osoba: Anna Filínová, anna.filinova(zavináč)nic.cz

 

IPEX a.s.

Pro klienta jsme, společně s jedním z našich produkčních partnerů, zajistili záznam a on-demand streaming konference, kterou zhodnotil takto: "Spokojenost. Všechno klapalo, nemám nejmenších připomínek. Kameramani samostatní a jednoznační - řekli co potřebují, to jsem jim zařídil nebo je někam odkázal a oni si zařídili sami. Tzn. pro mě jako klienta ideální."


Miss Agro 2009

Streamovali jsme akci Miss Agro 2009, která měla hned několik technických zajímavostí. První bylo nainstalování jedné z kamer na 10m vysoký stožár, díky čemuž jsme získali zajímavé záběry na více nez 5000 účastníků. Další zajímavostí bylo použítí LED panelu o velikosti 12m2 a zobrazování záběrů na tomto panelu. Navíc mohli diváci ve speciálním Silverlight přehrávači zasílat SMS, které se zobrazovali jak ostatním divákům, tak i na LED panelu přímo na akci.
Více info na www.missagro.cz.

 

Respekt Publishing a.s.

Pro Respekt Publishing a.s. jsme vybudovali serverové řešení pro streamování audio a video záznamů ve formátu Flash a Windows Media. Video záznamy byly primárně odbavovány Adobe Flash Media Serverem, Windows Media Server byl určen pro audio streaming. Součástí systému byl průběžný monitoring a dohled v režimu 24/7 (nonstop). Naše řešení bylo používáno až do doby akvizice spol. Economia, a.s.

Kontaktní osoba: Petr Dočkal, dockal(zavináč)respekt.cz .

 

Economia, a.s.

Pro největšího vydavatelele ekonomických a odborných periodik (např. Hospodářských novin či Ekonomu) jsme odbavili téměř sedmihodinový přímý přenos z konference Internet jak nástroj vlivu.

Kontaktní osoba: Yvetta Olejníková, ředitelka divize konferencí a seminářů, yvetta.olejnikova(zavináč)economia.cz .

 

Internet Info, s.r.o.

Pro tohoto významného hráče českého internetového trhu jsme zajistili kompletní videoprodukci konferencí Czech Internet Forum 2008, Czech Internet Forum 2009, E-business forum a dalších. Akce jsme natočili v HD rozlišení, sestříhali a zveřejnili na internetu široké veřejnosti. Zástupce klienta: "Za naši firmu mohu říct, že jsme byli s Vašimi službami spokojeni. Videa byla na webu promptně k dispozici, v případě řešení technických problémů jste odpovídali obratem, komunikace s Vámi byla příjemná."

Kontaktní osoba: Hana Šebelová, marketingová ředitelka, hana.sebelova(zavináč)iinfo.cz .

 

OpenMeeting.biz

Pro toto sdružení vybrané workshopy nahráváme, stříháme a zveřejňujeme na internetu živě přímo z akce, ale zároveň i archivujeme pro pozdější zveřejnění.

Kontaktní osoba: Petr Ocásek, zakladatel sdružení, petr.ocasek(zavináč)openmeeting.biz .

30.11.2008