StreamCDN : pro velké množství diváků nebo maximální spolehlivost - StreamHosting.cz

Polski   Česky   English
Služby

StreamCDN : pro velké množství diváků nebo maximální spolehlivost

CDN poskytujeme tak, že si pronajímáte "jen" službu. Avšak komplexní službu, jejíž výstupem pro Vás je bezproblémová a robustní distribuce videa. Nemusíte se starat o nákup, údržbu a správu hardware, licence či nastavení software, konektivitu, zálohování dat atp.

StreamCDN je určena pro:

 • malé i velké televize, produkční společnosti, webdevelopery
 • důležité či hodně sledované živé videopřenosy (live streaming) do běžných počítačů i moderních mobilních zařízení
 • robustní streamování video archivu (on-demand video)
 • integraci do CMS či jiných informačních systémů

Ideální tedy pro všechny, kteří se chtějí spolehnout že jejich video bude "vždy" zobrazeno a to i v případech náhlého návalu diváků.

Výhody:

 1. méně starostí - nemusíte řešit kapacitu svého serveru (překročení max. počtu uživatelů, překročení přiděleného pásma atp.)
 2. jednoduchost - ondemand videa nahráváte přes FTP pouze na jedno místo, CDN sama zajišťuje distribuci videa mezi servery
 3. snadno nasaditelné do existujících řešení - jen drobně upravíte kód svých přehrávačů nebo využijete přehrávače generované naší administrací
 4. ekonomičnost - platíte pouze za opravdu využitou kapacitu
 5. robustnost a téměř 100% dostupnost - videa jsou distribuována z geograficky oddělených lokalit a sítí různých internetových poskytovatelů v ČR, vždy minimálně ze tří různých serverů. Diváci jsou směrováni na vhodný server dle aktuálního stavu sítě.
 6. možnost integrace - podporujeme integraci s informačními systémy (API) a přizpůsobení vašim požadavkům
 7. garantovaný provoz (SLA) - za každých započatých 120 min. nepovoleného výpadku Vám zaplatíme penále ve výši vaší průměrné měsíční platby za CDN
 8. ready to go - zřízení do druhého pracovního dne

Standardní vlastnosti:

 1. PODPORA MNOHA TISÍC DIVÁKŮ - pro nové zákazníky máme stále připravenou volnou kapacitu cca 8 Gbps, což např. při kvalitě videa 800 kbps znamená 10.000 diváků. Kapacitu sítě však umíme jednoduše rozšířit a obsloužit i rozsáhlé akce, jako např. téměř 30 tis. současných diváků Olympiády v r. 2010. (viz reference)
 2. PODPORA VŠECH BĚŽNÝCH ZARÍZENÍ - podpora živých přenosů do Flashe, Ip ro maximální kompatibilitu v běžných počítačích i mobilních zařízeních doporučujeme soubory .mp4 ve formátu MPEG4, videokodeku h.264 a audiokodeku AAC
 3. NON-STOP MONITORING - s reakční dobou max. 4 hod. - nicméně oproti běžnému webhostingu/serverhostingu není vzhledem k redundanci všech důležitých prvků sítě žádný problém když nějaká část nefunguje
 4. TECHNICKÁ PODPORA - e-mailová technická podpora s reakční dobou max. do druhého pracovního dne

Jak to funguje?

 1. Zaregistrujete se v do naší klientské administrace a během pár kliknutí si zažádáte o aktivaci služby.
 2. Pošlete nám objednávku dle instrukcí níže.
 3. Obdržíte od nás instrukce pro využití CDN pro live video a přístupové údaje na FTP na váš "homeserver" pro ondemand video.
 4. Díky sdílenému datovém úložišti jsou nahrané soubory ihned dostupné pro všechny streamovací servery.
 5. Vašemu přehrávači zadáte místo názvu souboru, který chcete přehrát, speciální URL adresu doplněnou o parametry.
 6. CDN přehrávači je předán formou playlistu (XML playlist standardního formátu XSPF či SMIL) vhodný server pro streaming. Přesný postup implementace pro jednotlivé služby naleznete v sekci podpora, konkrétně v dokumentu Jak používat naši službu StreamCDN.

Cena od 2.010,- Kč:

Cena je součtem těchto položek:

 1. základní paušál: 1.590,- Kč bez DPH měsíčně

 2. za každý započatý TB přenesených dat (čím více diváků shlédne více vašich videí, tím více máte přenesených dat):
  ČR: 420,- Kč
  SR: 546,- Kč
  zahraničí: 840,- Kč (orientační cena)

 3. za každý započatý GB uloženého videa (cena se progresivně snižuje, tzn. čím více videa u nás máte uloženo, tím méně platíte za každý jednotlivý GB)
  Množství uloženého videa Cena za 1 GB
  1-10 GB 30 Kč
  10-40 GB 25 Kč
  40-100 GB 20 Kč
  100-200 GB 16 Kč
  200-400 GB 13 Kč
  400-800 GB 11 Kč
  800-2000 GB 10 Kč
  2 TB - 20 TB 9 Kč
  více jak 20 TB 8 Kč

Přesnou cenu Vám rádi spočítáme na základě Vaši poptávky.

 

Objednávka:

 1. zaregistrujte se prosím do našeho zákaznického rozhraní: http://admin.streamhosting.cz

 2. vyberte si požadovaný typ služby:
  Po registraci do budete vyzváni k výběru požadované služby. Vyberte kteroukoliv potřebnou, nezapomeňte však zaškrtnout "Create on CDN". Můžete využívat jeden typ služby, všechny nebo i více od stejného typu - je to jen na Vás a cenu to neovlivňuje. Aktuálně si můžete vybrat z:
  1. Windows Media (Stream lze zobrazit ve Windows Media playeru a v Silverlight playeru)
  2. Flash (lze zobrazit ve Flashovém přehrávači, na mobilních zařízeních typu iPhone, iPad, iPod aj., v určitých případech i v Silverlightu)
  3. Silverlight Smooth Streaming(lze zobrazit v Silverlightu)

   Naši zákazníci nejvíce využívají Flashový typ streamingu - s využitím kodeku h.264 jde totiž o nejuniverzálnější způsob zpřístupnění live i on-demand videa.

 3. pošlete nám na info(zavináč)streamhosting.cz objednávku s textem např.:
  "Objednáváme u Vás tímto službu StreamCDN, ode dne .. .. 2012 na dobu neurčitou, souhlasíme se základní měsíční cenou 1.590,- Kč bez DPH, s cenou 30,- Kč bez DPH měsíčně za každý započatý GB uložených dat, 420,- Kč bez DPH měsíčně za každý započatý TB datových přenosů a úhradou každý měsíc zpětně. Naše přihlašovací jméno do zákaznické aplikace je ... ."

 4. vyčkejte na zřízení služby - do druhého pracovního dne Vám službu zřídíme, o čemž Vás informujeme e-mailem.

 

Volitelné služby:

 1. videopřehrávač s SMS chatem, zpoplatnění videa SMS či platební kartou, Facebook chat a další volitelné služby
 2. vytvoření videopřehrávačů na zakázku dle vašeho přání

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.


Kam pokračovat:

17.02.2009

Komentáře k článku

Nový příspěvek Zobraz zkrácený výpis příspěvků
DavidRuh
Datum: 15.11.2017 10:10
Autor: DavidRuh
Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.